Categorieën
Bellapierre verkoop punten in Nederland

Verkoop punten in Nederland

Als u liever persoonlijk advies wilt hebben over onze producten dan kunt u terecht bij de onderstaande verkoop punten. Deze verkoop punten hebben door Bellápierre Cosmetics opgeleiden mensen die u een advies opmaat kunnen geven. Elke huidtype heeft zijn eigen producten nodig daarom adviseren wij om deze verkoop punten te bezoeken of een afspraak te maken.

Wij zijn nog opzoek naar enthousiaste ondernemers die in de beauty branch werken en het merk Bellápierre Cosmetics willen vertegenwoordigen. U kunt met ons contact opnemen via email info@bellapierre-shop.nl of 06-54337770

Rode points zijn de BellaPierre verkoop punten
Blauw points zijn de B-selfie vrkoop punten

City Address State Zipcode Name Phone Number Email
Rosmalen Oudebaan 89a NB 5244JA Bellapierre Nederland 06-54337770 info@bellapierre-shop.nl
rosmalen west eind 3a NB 5245NL Beauty & Nail Academy Brabant 073-2210121  info@beautynailacademybrabant.nl
 Urk  De geul 7a  FL  8321LC  Pia Hair & Beauty 06-30094163 piadevries@live.nl
Ammerzoden Hogesteeg 68 GL 5324 AE Kapsalon Hair-do 073-5991656 info@hair-do.nl        
Rosmalen dorpstraat 14 NB 5241 EC Kenza mode 073-7370325 info@kenza.nu
Eindhoven Willemstraat 41A  NB 5611HC Erga Eindhoven 0623296110  erga@live.nl
Rotterdam Peppelweg 120A NH 3053GT Migaro Hairstyling 010-4610702 info@migaro.nl
Waddinxveen  Prins Bernhardlaan 95 NH 2741 DM CoVuure 06-36213955 info@covuure.nl
Sittard  Odasingel 58 lb 6131 GX Nikstar Beauty & Lifestyle 046-4266915  info@nikstar.nl
Rosmalen  Venstraat 25 NB 5241CD El Cura 06-18091660 ellen.vanuden@icloud.com
Oirschot  De Moriaan 87 NB 5688 ER De Hoofdzusters 0499-769024  
Wormer  Koetserstraat 16a NH 1531 NX Flawless Visagie 06-21221116 vanessa@flawlessvisagie.nl
Haarlem  madoerastraat 4 NH 2022 ZM Beautyhouse Tiso 06-16670700 info@beautyhousetiso.nl
Blerick Mahoniestraat 51 LB 5925HD Studio-Relax4all 06-39324929 studio@relax4all.info
Rosmalen Spoorstraat 1 NB 5241EG Brows and More 06-21214112  
Tilburg  Varsseveldstraat 85 NB 5036 TB Beautysalon Prima Bella 06-26704195 info@beautysalonprimabella.nl
Gemert  Deel 7 NB 5421 RR Kim's Salon 0492-776421 info@kimssalongemert.nl
Kraggenburg Voorstraat 34a   8317AH Geniet Haar & Huid 06-28131521  
Budel  Nieuwstraat 18 NB 6023 HS Beautiful By Nienke schoonheidssalon 0622146977   
Eindhoven Brederolaan 50 NB 5615 KJ Vindikleukmakeupbyronald 06-22316804 ronaldmaasakkers@gmail.com
Veenendaal  Prins Bernhardlaan 105 UT 3905 JA Liana's House of Beauty 0318 – 506318 lucystefanutto@kpnplanet.nl
Sittard  Stationsplein 11 LB 6131 AT Schoonheidssalon Più Bella 06-21980716  schoonheidssalonpiubella@gmail.com
Rotterdam  Emelissedijk 241 NH 3079HA Salon Marie Antoinette 010-7630535  
Haaften Dreef 31 GL 4175 AG Beautysalon La Luna 0418-591255 info@salonlaluna.nl
Vught  brabantlaan 60 NB 5262 JJ  Permanent Mooi 06-22728605 Info@pmcosmetics.nl
Middelburg podium 3 ZL 4337 WV Tamara Totaal Verzorging 0118 418 888 info@tamaratotaalverzorging.nl
Boerdonk  Janus van Den Bergstraat 17 NB 5469 NX SkinCare 06 230 691 48 info@salon-skincare.nl
Dodewaard Matensestraat 62 GL 6669 CJ The Solution Cosmetisch Instituut 0488-443707  info@salonthesolution.nl
Oss  ijsselstraat 29 NB 5347KG In2Hair 06-21238090 annevanmaasacker@gmail.com
Rosmalen Pastoor hoekx-singel 81 NB 5246pc Liz  styling & make up 06-57998409 ecverzantvoort@hotmail.com
Margraten Pastoor brouwersstraat 18A, LB 6269 BP Face-it Beauty 043 8500344 lindsay@schoonheidssalonface-it.nl
Loon op Zand  Bergstraat 66a NB 5175 BB Sjiekkappers 0416-361906  
s-Hertogenbosch Nieuwstraat 7s NB 5211nl Sayance de Beauté 06-24511573   
Dongen  Mgr nolenslaan 10   NB 5103 bm Papilio Beauty Dongen 06-11536917 info@papilio-beauty.nl
Dreumel  Rooijsestraat 11  NB 6621 AH Beauty & Spa Maas en Waal 06 23451630  info@beautymaasenwaal.nl
Rosmalen  Dorpstraat 109 NB 5241EB Y.O.L.O 073-8884411 info@yolokappers.nl
Marknesse Oudeweg 45  NB 8316 AD ’t Kappers Koppie 0527-203 017 www.kapperskoppie.nl
Berlicum  Kerkwijk 1 NB 5258 KA Master Nails 073-2111840 info@masternails.nl
Hoensbroek  Kouvenderstraat 207 LB 6431 HE Jostra's Kapsones 06-10898753 jostra-kapsones@kpnmail.nl
Sint-Oedenrode  Heuvel 42A NB 5492 AD Skin Time 06 12419300  mascha@skintime.info
Tilburg  Oude Langstraat 63a NB 5041 CD Micky Jooren Visagie opleidingen 013 580 2223 info@make-up-cursussen.nl
Veendam kerkstraat 70 a GR 9641av Miranda's Beauty Re-Style  06 13357587 Info@m-beautyrestyle.nl 
        Ceecil Veendam    
Bladel  Fabrieksweg 3 NB 5531PP Knapsels 06 43897904 info@knapsels.nl
Marum  Kleine Hoorn 9 GR 9363 EW Schoonheidssalon Blessings 06 22757732  info@schoonheidssalonblessings.nl
Reutum  De Gruttenmaat 37 OV 7667 TH Salon Barbera 06-22252225 barbera.maathuis@gmail.com
Zaandam  Nicolaes Maesstraat 2 NH 1506 LB Events with Friends 06-12040015 Info@louisebrowstyling.nl  
Volkel  leeuwstraat 7 NB 5408 PJ Trend HaarStudio 06 30518590 yvonne_821@msn.com
Volendam Galjoen 29 NH 1132 GM  Syllz Huidverzorging 06-43136661 info@syllzhuidverzorging.nl
Stein Tiliastraat 3 LB 6171 LW Skincoach shirley kramer 06-41856028 Info@skincoachshirley.nl
Roermond  Maria Theresialaan 6 LB 6042 AL Di Mar Nails 0475 420091 info@dimarnails.nl
s-Hertogenbosch  Burg. Godschalxstraat  39 NB 5236AA  Beauty Salon Ms More 06-52655440 veraderooy@live.nl
Ter Aar De strooplikker 13 ZH 2461CW Beauty by Connie 0172 608998 post@bbc-teraar.nl
Sluis   Industrieweg 1 ZL 4524JJ Steffi Beauty and Nails 06-43841942 s_bogaard@hotmail.com
Vlissingen  Papegaaienburg 3 ZL 4386 DA Hair & Nailsalon Vigio 0118-477219 info@vigio.nl
Rosmalen  Tielekeshoeven 50 NB 5242 KC Studio Knus 06-40869713 lieke@studioknus.nl 
Kerkrade Finefrau 26 LM 6462 HP Celina`s Salon 06-17149298 info@celinas-salon.nl
Uithoorn  Grevelingen 66 ZH 1423 DN @Denisdenise 06 24357000 denise@denisdenise.nl
Tilburg Warmondstraat 116 NB 5036 BT  Hair Station 013 577 4943 hairstation@kpnmail.nl
Sint Odiliënberg hoofdstraat 16 LB 6077 NR Schoonheids- pedicuresalon L'Hermine 0475-535219 schilder-lherminez@home.nl
Zeewolde  Bloesemlaan 1 FL 3897 LN Le Bien Être - schoonheidssalon 06 22466835 info@le-bien-etre.nl
Aalten dijkstraat 44 GL 7121 EV HUID&ZO Aalten 06 81443577 info@huidenzoaalten.nl
Ter Aar Ringdijk 25 ZH 2461 BX Sabrine Kasno Visagie  06-24779256 info@sabrinekasno.nl
Sliedrecht Doctor Langeveldplein 12 ZH 3361 HE Wimperextensions Benodigdheden 0184 633050 info@wimperextensions-benodigdheden.n
Katwijk aan Zee Sluisweg 29a ZH 2225 XH V.I.B. Hair & Nails 06 57694367  nagelstudiovib@gmail.com
Roermond La bonne aventure 2a LB 6041 MC Schoonheidssalon Jessyca van der Linden 06-37196138 skinmastersjessyca@gmail.com
Cuijk  Deken van den Ackerhof 5 NB 5431 DP Le Masque beauty& more 06-33920775 info@lemasque.nl
echt Houtsstraat 38 LB 6102 BJ Looxs 06-38758501 info@looxs.nl
Anna Paulowna  Charlottaring 6a NH 1761 AX Altijd Stralend 06-12699822 altijdstralend@gmail.com
Oosterhout  Bosstraat 31 NB 4901 ED Scorel No.37 06-16383602 info@scorelno37.nl
Ysselsteyn Puttenweg 18 LB 5813 BD Haarmode Irma 0478 541966  irma@haarmodeirma.nl
Emmen Haagjesweg 114 DR 7815 LP Schoonheidssalon en Pedicure Ibolya 06 46152788 ibolyawunnink@hotmail.com
s'-Hertogenbosch Verwerstraat 6 NB 5211 HW Brow & Beauty Bar- By Viv ala Beauty 06-53438187 info@viv-alabeauty.com
Alphen aan den Rijn Van Foreestlaan 19 ZH  2404 HC Alphense Beauty Kliniek 06-53623628 stephanievanmiddelkoop@hotmail.com
Den Ham Brink 1 OV 7683 BP B yourself Hair & More 0546 672 365 info@byourself.nu
Eindhoven Tongelresestraat 152  NB 5613 DP Haman Eindhoven 040 711 74 74 info@hamameindhoven.nl
Oosthuizen Raadhuisstraat 40 NH 1474 HH schoonheidssalon Cecile Mooijer 0299-404062  
Wervershoof Floralaan 118 NH 1693 GR Kapsalon Kapperine 06-51098909  info@kapperine.nl
Veenendaal Patrimoniumlaan 71b GL 3904 AB Brow City 0318 510707 info@citylook.nl
Rosmalen Rosmalen Molenhoekpassage 22 NB 5242 CZ Magnifiek Kappers 073 8889191 magnifiekkappers@outlook.com
's-Hertogenbosch De Meerheuvel 7 NB 5221 EA Knipperz 073 6129490  mail@knipperz.nl
Oudewater Wijdstraat 9 UT 3421 AJ Le Salon Oudewater 0348 448 277 info@lesalonoudewater.nl
Almere Europalaan 919 FL 1363 BM  JS Divine 06 31257664 info@jsdivine.nl
Zaltbommel Gamerschestraat 37 GL 5301 AP Studio7 Kapsalon & Beautysalon 0418 510 963 info@studio-zeven.com
Ommen Doctor A.C. van Raaltestraat 6 OV 7731 GN Janny's Cosmetics 0529 450 048  jannysturris@hotmail.com
UDEN Bermershof 827 5403 WP  UDEN NB 5403 WP  Me-Time Schoonheidssalon 06 - 55321239 MeTimeSchoonheidssalon@gmail.com
Lichtenvoorde Rentenierstraat 2B GL 7131 DL Mirjams Beauty Centre 054 -4371889  info@mirjamsbeautycentre.nl
Urk Wijk 2 91 FL 8321 EV Salon 91 0527 785 597 Evelyn@Salon91.co
Oirschot Soeperdonken 2 NB 5688 LS Haargenoegen 06-13686011 merelvankroonenburg@hotmail.com
Schijndel Hoofdstraat 95C 5481AC Schijndel NB 5481AC Geknipt Schijndel 073 785 3548    
Luyksgestel Dorpstraat 90 NB 5575AE Salon More Than Beauty 06-21227582 peggy@salonmorethanbeauty.nl
Deurne Derpsestraat 29a NB 5751 KA Schoonheidssalon Sens  06 51926119 www.schoonheidssalonsens.nl
Maren-Kessel Groenstraat 6 NB 5398 HG Kapsalon Yvonne van Lith 06 23188384  
Beers Jan van Daalstraat 2 NB 5437 AZ  Focus hairdesign 0485 320 925 focushairdesignbeers@gmail.com
s-Hertogenbosch Rompertdreef 66 NB 5233 EL Silshairstyling 06-14268892 sylviavanwanrooy@hotmail.com
maassluis Marelstraat 59 ZH 3142cd astrid klaasman 06-20099184 klaasmn@kabelfoon.nl
Vlierden Marie Curiestraat 15 NB 5756BP Beautystudio Kimm 06-11070433 info@beautystudiokimm.nl
Margraten Rijksweg 39 LB 6269 AA Jennifer's Beauty Essence 06-22261063 jennifer.schins@outlook.com
Lisse Meer en Houtstraat 2 ZH 2161ZR Whitezand Spa Wellness 06-13237343 whitezand@hotmail.com
s-Hertogenbosch Rompertpassage 14-16 NB 5233AN eleven/one 06-18429154 info@elevenone.nl
Eersel Padakker 22 NB 5521 WS Haar ID 06-83211490 ilonaadaris@gmail.com
Best Vogelhei 4 NB 5685 GR CCbella 06-26875266 c.j.v.bergen@live.nl
Middenmeer Elzenhof 18 NH 1775 GH Salon Colorfull 06-27209100 sabineannagrootjes@gmail.com
Sliedrecht Havenstraat 28 ZH 3361XD Team Looks 06-22622601 gertrudekarels@hotmail.com
Diemen Krijtsstraat 15 NH 1111AG Hony Beauty Cosmedisch Huidinstituut 06-17044233 info@honybeauty.nl
Emmer-compascuum  Runde n.z. 16 DR 7881 JE Kymm's Schoonheidssalon  06-19171628 kimdebruin85@hotmail.com
Alkmaar herculesstraat 31 NH 1812 PD Jazzle Beauty 06-43020796 jazzle.alkmaar@gmail.com
Groot-ammers Irenestraat 50 ZH 2964 bl Beauté Chalaine 06-22971957 info@beautechalaine.nl

Er zijn geen producten in deze categorie.